Menu

BMW 318d Touring

Obľúbená trojková rada od BMW oslávila minulý rok rovných 40 rokov. K tomuto jubileu dizajnéri jemnučko omladili aktuálnu šiestu generáciu a vybavili ju novými agregátmi. Na test sa nám ušiel kombík s označením 318d Touring.

BMW X3 xDrive 20d

Dostávame sa do doby, kedy sa autá nedelia vo výbave podľa veľkosti, či typu karosérie. Dnes môžete mať to isté už v tom najmenšom vozidle. Prečo začínam recenziu o BMW X3 tak netradične? Presvedčila ma, že po facelifte má veľa vecí spoločných s väčšou a drahšou X5.

BMW 220i Cabrio

Označovanie typových radov BMW sa v posledných rokoch výrazne rozčlenilo o párne číslice. Vznikli dvojkové a štvorkové rady. Tým pádom sa vyplnili chýbajúce číslice po radu sedem a pre dvojku sú určené hneď štyri modely.

BMW 225i ActiveTourer

Toto tu ešte nebolo, v Mníchove opäť raz zasadli za konferenčný stôl a vymysleli ďalší model auta, ktorý má zvýšiť predaje značky. Nielen však to! Prívrženec BMW má prvýkrát jedinečnú príležitosť kúpiť si MPV s modrobielou vrtuľou v znaku.

Jazdené BMW M3 E46

Snáď každému motoristovi sú vozidlá vyrábané divíziou BMW M známe. BMW M3 udáva úroveň medzi športovými vozidlami tri desaťročia. Na trhu sa predáva už piata generácia. Dnes si bližšie predstavíme tretiu generáciu s interným označením E46.

BMW X5 M50d

Z času na čas si v redakcii doprajeme špecialitku, hoci primárne sa snažíme skúšať nové vozidlá dostupné pre širokú sortu zákazníkov. No, ale prečo sa nevžiť do situácie úspešného podnikateľa, ktorý je za vodou?

BMW X1 xDrive20d

Najmenšie BMW z modelového radu X si doprialo malinký retuš v predných a zadných partiách exteriéru. Pri tej príležitosti sa nám podarilo odskúšať na celý týždeň ako jazdí s mladšou tvárou. Je to naša prvá X1-tka, takže si ju preveríme viac.

Instagram

Load More

Facebook